wiek:17
rodzice: Jake i Hellen
rodzeństwo: Quinn

Daria o sobie: Wyobcowana od urodzenia. Swiat jest moja ostrygą... ale ja nie zamierzam jej otwierać.

w wolnym czasie: ogląda "Chory, żałosny świat", pisze, czyta, zawstydza swoją siostrę Quinn na oczach jej przyjaciół, spotyka się
z Jane i Trentem

Daria to oblicze sarkazmu, cynizmu i dużej inteligencji. Ona i Jane zdają się być jedynymi normalnymi postaciami w Lawndale. Z nieznanych powodów została pokarana szalonymi rodzicami i nauczycielami, super popularną siostrą oraz niezwylke głupimi klasowymi kolegami. Daria jest znana w szkole jako mózgowiec, co oznacza że po liceum pójdzie do collegu, dostanie stypendium z czegoś innego niż football i poradzi sobie w przyszłości. Z drugiej strony jest beznadziejnie zakochana w Trencie, przez co nieraz narobi sobie wstydu. Ogólnie jest bardzo wrażliwa i zamknięta w sobie, nie lubi robić niczego na pokaz aby przypodobać się innym.

 
     
 

wiek:15
rodzice: Jake i Hellen
rodzeństwo: Daria

Daria o Quinn: Jak mogę być szczesliwa, że mam taką atrakcyjną i popularną siostrę? Podaj mi proszę wybielacz do mozgu.

Quinn jest śliczna, popularna, kochana i podziwiana przez całą szkolę.
Należy do elitarnego Klubu Mody. Nic nie jest dla niej zbyt słodkie i zbyt płytkie. Aby pasować do reszty zakrywa swój rozum warstwą błyszczyku i wiecznie wraca zbyt pózno z randek. Uważa swoją siostrę za nieprzystosowane dziwadło chociaż tak na prawdę ma problemy z akceptowaniem siebie.

 
     
 

wiek:46
nazwisko panieńskie: Barksdale
małżonek: Jake
dzieci: Daria i Quinn
rodzeństwo: Rita i Amy

W młodości dziecko kwiat teraz zamienione na energiczną panią prawnik. Hellen jest przykładem zbyt starającego się rodzica. Jest wiecznie zapracowana i cały czas biega na służbowe spotkania. Ma ogromne wymagania co do samej siebie i odnoszenia sukcesów. To ona nosi spodnie w rodzinie Morgendorfferów.

 
     
 

wiek: około 50
rodzice: Ruth i "Wściekły Pies" Morgendorffer
małżonka: Hellen
dzieci: Daria i Quinn

Jake jest zupełnie zdominowany przez Hellen mężem, to on robi za "chórek".Prowadzi własną firmę reklamową jednak najlepiej wychodzi mu gotowanie i zajmowanie się domem. O swoich dzieciach nie wie własciwie nic chociaż nie jest złym rodzicem. Ma uraz psychiczny z dzieciństwa spowodowany fatalnymi relacjami z własnym ojcem.

 
     
 

wiek:17
rodzice: Vincent i Amanda
rodzeństwo: Trent, Penny, Summer i Wind

Daria o Jane: Niesamowita artystka i przyjaciółka do pizzy. Uważa, że obrazki typu "paint-by-number" sa dziełem szatana.

Jane to najlepsza przyjaciółka Darii i chyba jedyna osoba, która ją rozumie. Podobnie do Darii jest cyniczna, inteligentna i bardzo utalentowana, jednak w przeciwieństwie do niej jest bardziej otwarta na świat i ludzi. Uwielbia malować i naprawdę ma szanse zostać znana artystką. Pomagają jej w tym rodzice wychowujący swoje dzieci w delikatnym zaniedbaniu.

 
     
 

wiek: 21
rodzice: Vincent i Amanda
rodzeństwo: Jane, Penny, Summer i Wind

Daria o Trencie: Muzyk i filozof. jego filozofia opira sie na nie podejmowaniu żadnynch zaskakujacych decyzji ... ale tych stopniowych również.

Trent to starszy brat Jane oraz obiekt uczuc Darii. Jest wokalistą anarchistyczno-alternatywnej kapeli "Mistyczna Spirala" (cały czas myślą o nowej, ostrej nazwie). Za dnia stara się stworzyć nowe piosenki, wieczorami gra na próbach co sprowadza się ogólnie rzecz biorąc do tego, że jest raczej nieprzystosowaną do życia w społeczenstwie jednostką.

 
       


Szkola Wizazu // WSR // Strony sluchaczy WSR - powrot // Dziennikarstwo // Szkoła dziennikarska // Forum WSR